7. týždeň: Vytvorte si riadiace centrum (video)

Toto je prvý raz v rámci výzvy Objím svoj domov, kedy váham, či je táto téma úplne relevantná pre slovenské domácnosti 🙂 Ako ste videli v nadpise – máme si vytvoriť niečo ako riadiace centrum – nepodarilo sa mi vymyslieť lepší názov, dúfam, že to aspoň trochu dáva zmysel.
Malo by to byť miesto, kam zavesíte rodinný kalendár, zoznam úloh na daný týždeň, nákupný zoznam a podľa autorky videa Cass by ste tu mali vytvoriť aj miesto na poštu, nezaplatené účty, reklamné letáky a pod. Pozrite si video a nezabudnite si zapnúť titulky!


Je pravda, že u nás doma tieto papiere väčšinou končia na ostrovčeku v kuchyni, no aj tak som nevedela úplne vymyslieť, ako takéto „riadiace centrum“ vytvoriť na chodbe. Hodila som aspoň letmý pokus a takto to dopadlo.

Naše riadiace centrum zatiaľ pozostáva z:

rodinného kalendára

plánovača menu (mal by ma motivovať plánovať večere haha)

vešiaka na kľúče

obálky na bločky

 

Neviem si predstaviť, že by som reklamné letáky vešala niekam na stenu. Asi ich radšej nechám na tom ostrovčeku a po prelistovaní vyseparujem 😉 Ale založila som obálku na bločky (kvôli účtovníctvu). Uvidíme, či to bude mať nejaký efekt, lebo môj muž je veľmi odolný voči všetkým zlepšovákom podobného druhu.

Ak vás zaujímajú aj predošlé videá z tejto výzvy, tu nájdete playlist, kam každý týždeň dopĺňam preložené videá.

 

One thought on “7. týždeň: Vytvorte si riadiace centrum (video)

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *